• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RDLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RDLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RDLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RDLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Power View Project Format Microsoft

Co to jest plik RDLX?

Plik utworzony przez Power View, narzędzie do analizy danych i wizualizacji używane w oprogramowaniu korporacyjnym Microsoft, takim jak SharePoint Server i SQL Server. Mogą zawierać wykresy liniowe, wykresy słupkowe, wykresy glifów i inne wizualizacje. Zapewnia raporty Business Intelligence (BI) dla analityków danych i decydentów.

Wizualizacje Power View mogą być eksportowane do programu Microsoft PowerPoint w celu uwzględnienia w prezentacjach.

Power View to dodatek Microsoft SQL Server 2012 Reporting Services dla programu Microsoft SharePoint Server 2010 Enterprise Edition. Wykorzystuje technologię Microsoft Silverlight do tworzenia wizualizacji.

Jak otworzyć plik RDLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RDLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RDLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RDLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RDLX

Inne problemy z plikiem RDLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RDLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RDLX:

  • plik RDLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RDLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RDLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik