• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RDA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RDA. Jeżeli chcesz otworzyć plik RDA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RDA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle Storage Area Format The R Project for Statistical Computing

Co to jest plik RDA?

Plik utworzony przez starsze wersje R, program analizy statystycznej i graficzny. Zapisuje obiekty statystyczne (funkcje, wartości) utworzone przez użytkownika w wierszu R, gdy program jest otwarty. Używany jako starsze rozszerzenie R, które teraz używa rozszerzenia .RDATA.

Jak otworzyć plik RDA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RDA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RDA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RDA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RDA

Inne problemy z plikiem RDA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RDA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RDA:

  • plik RDA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RDA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RDA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik