• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RC1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RC1. Jeżeli chcesz otworzyć plik RC1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RC1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung S5230 Firmware Format Samsung

Co to jest plik RC1?

Plik systemowy używany przez niektóre urządzenia mobilne firmy Samsung. Zapisuje dane używane do uruchomienia systemu operacyjnego. Nie zamierzano otwierać ani modyfikować ręcznie, ale niektórzy użytkownicy używali programów takich jak MultiLoader do zmiany tematów systemu.

MultiLoader został przerwany i nie jest już obsługiwany.

Jak otworzyć plik RC1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RC1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RC1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RC1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RC1

Inne problemy z plikiem RC1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RC1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RC1:

  • plik RC1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RC1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RC1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik