• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RBVCP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RBVCP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RBVCP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RBVCP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Real Studio Project Format REAL Software

Co to jest plik RBVCP?

Projekt tworzenia oprogramowania stworzony przez Xojo, crossplatformowego rozwoju oprogramowania IDE. Podobne do pliku .RBP, ale także zapisuje informacje o kontroli wersji, które można wykorzystać do przywracania projektu do poprzedniej wersji.

Aplikacje opracowane z Xojo mogą działać na platformach Windows, Linux i Mac.

REAL Software Real Studio stał się Xojo, Inc. Xojo w 2013 roku.

Jak otworzyć plik RBVCP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RBVCP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RBVCP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RBVCP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RBVCP

Inne problemy z plikiem RBVCP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RBVCP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RBVCP:

  • plik RBVCP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RBVCP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RBVCP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik