• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RASKINPLACE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RASKINPLACE. Jeżeli chcesz otworzyć plik RASKINPLACE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RASKINPLACE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Raskin Place Settings Format Raskin Software

Co to jest plik RASKINPLACE?

Plik ustawień używany przez Raskin, alternatywę dla pulpitu Mac OS X, zapewniający zoomable interfejs użytkownika. Opisuje układ plików wewnątrz Raskin-Place, czyli wizualnego grupowania plików na dysku twardym. Pomaga ustalić sposób wyświetlania informacji.

Jak otworzyć plik RASKINPLACE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RASKINPLACE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RASKINPLACE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RASKINPLACE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RASKINPLACE

Inne problemy z plikiem RASKINPLACE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RASKINPLACE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RASKINPLACE:

  • plik RASKINPLACE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RASKINPLACE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RASKINPLACE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik