• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R30

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R30. Jeżeli chcesz otworzyć plik R30, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R30

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume RAR Compressed File Archive (part 32) Eugene Roshal

Co to jest plik R30?

Plik używany jako część wielokrotnego skompresowanego archiwum RAR. Zawiera skompresowaną zawartość pliku w ramach większego archiwum. Może być zrekonstruowany z innymi skompresowanymi częściami z powrotem do oryginalnego pliku.

Pliki RXX, gdzie "XX" jest liczbą od 00 do 99, zazwyczaj tworzone są w celu zapisania dużego archiwum na wielu dyskach. Archiwa plików przy użyciu formatu rozszerzenia plików ".Rxx" mogą być tworzone za pomocą oprogramowania RAR dla komputerów Mac i systemów Unix lub WinRAR dla systemu Windows.

Instalator oprogramowania WinRAR rejestruje skojarzenia plików dla rozszerzeń plików R00 - R29, ale nie rejestruje stowarzyszeń dla R30 i starszych. W związku z tym może pojawić się ikona WinRAR dla plików R00 - R29, ale nie dla plików R30, mimo że WinRAR może nadal otwierać pliki R30, które są częścią podzielonego archiwum.

Jak otworzyć plik R30?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R30 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R30 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R30 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R30

Inne problemy z plikiem R30

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R30 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R30:

  • plik R30 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R30 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R30 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik