• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R1M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R1M. Jeżeli chcesz otworzyć plik R1M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R1M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealOne Streaming Media Format RealNetworks

Co to jest plik R1M?

Plik tymczasowy zapisany przez RealPlayer lub RealOne Player, gdy pobiera się plik multimedialny strumieniowy z Internetu. Utworzone jako bufor, gdy plik multimedialny jest przesyłany strumieniowo przez program RealOne Player. Nie ma być otwarte przez użytkownika.

Jak otworzyć plik R1M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R1M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R1M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R1M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R1M

Inne problemy z plikiem R1M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R1M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R1M:

  • plik R1M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R1M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R1M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik