• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku R1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem R1. Jeżeli chcesz otworzyć plik R1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku R1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinRAR Multi-Volume Archive Part 1 RARLAB

Co to jest plik R1?

Plik archiwum stanowiący część archiwum RAR wielosesyjnego. Zawiera część sprężonej objętości. Przechowywanie skompresowanej części lub fragmentu większego pliku. Mogą używać rozszerzeń od R0 do R99.

WinRAR tworzy archiwa wielotowkowe i może je tworzyć z powrotem do oryginalnego pliku.

Jak otworzyć plik R1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku R1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi R1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem R1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik R1

Inne problemy z plikiem R1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem R1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami R1:

  • plik R1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku R1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik R1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik