• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik QXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Essentials For Mac Financial Data Exchange Format Intuit

Co to jest plik QXF?

Plik utworzony przez Quicken Essentials for Mac, wersję oprogramowania Quicken dla systemu Mac. Zapisuje wyeksportowane dane finansowe w formacie, który można przesłać do komputera i otworzyć w wersji Quicken w systemie Windows.

Rozszerzenie QXF jest podobne do formatu .QFX, ale "X" i "F" są odwracane, co oznacza, że ​​plik jest specjalnie przeznaczony do przesyłania danych finansowych Quicken z komputera Mac do komputera. Aby zaimportować plik QXF w wersji Quicken w systemie Windows, wybierz Plik i rarr. Nowy plik Quicken, nadaj nazwę nowego pliku danych, a następnie wybierz polecenie Plik & rarr. Importuj, aby zaimportować plik QXF.

Jak otworzyć plik QXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QXF

Inne problemy z plikiem QXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QXF:

  • plik QXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik