• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QVW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QVW. Jeżeli chcesz otworzyć plik QVW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QVW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QlikView Document Format QlikTech International

Co to jest plik QVW?

Dokument utworzony przez QlikView, aplikację do analizy danych biznesowych. Przechowuje aplikację QlikView, która zawiera raporty, wykresy i kluczowe wskaźniki dla firmy. Służy do analizy finansów biznesowych i innych informacji dotyczących wywiadu konkurencyjnego.

Jak otworzyć plik QVW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QVW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QVW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QVW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QVW

Inne problemy z plikiem QVW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QVW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QVW:

  • plik QVW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QVW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QVW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik