• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QTL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QTL. Jeżeli chcesz otworzyć plik QTL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QTL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YUV SECAM Or PAL Image Apple

Co to jest plik QTL?

Plik tekstowy zawierający link do pliku filmu QuickTime (.OV). Zawiera typ MIME i lokalizację pliku multimedialnego. Mogą również zawierać inne ustawienia QuickTime, które są definiowane przez następujące zmienne: kontrolka autoplayu pełna ekranowa pętla href playeveryframe qtnext quitwhendone pliki QTL często są cytowane w linkach do stron internetowych. Kliknięcie łącza QTL spowoduje otwarcie odtwarzacza QuickTime, jeśli serwer WWW musi być skonfigurowany jako "typ aplikacji / x-quicktimeplayer" jako typ MIME dla plików QTL.

Jak otworzyć plik QTL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QTL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QTL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QTL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QTL

Inne problemy z plikiem QTL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QTL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QTL:

  • plik QTL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QTL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QTL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik