• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QVP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QVP. Jeżeli chcesz otworzyć plik QVP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QVP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ViewletBuilder Project Format Qarbon

Co to jest plik QVP?

Plik projektu utworzony przez ViewletBuilder, program służący do tworzenia interaktywnych prezentacji Flash. Zawiera zasoby dla projektu, takie jak zrzuty ekranu, obrazy i pliki audio. Może być eksportowany do prezentacji Web Flash.

Pliki QVP mogą zapisywać kilka różnych typów projektów ViewletBuilder, w tym projekty przechwytywania ekranu, obrazów, PowerPointa i kwizu.

Jak otworzyć plik QVP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QVP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QVP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QVP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QVP

Inne problemy z plikiem QVP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QVP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QVP:

  • plik QVP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QVP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QVP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik