• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QVM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QVM. Jeżeli chcesz otworzyć plik QVM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QVM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quake Format id Software

Co to jest plik QVM?

Plik danych gry załadowany przez maszynę wirtualną Quake III (Q3VM). Zapisano w zmontowanym formacie plików i zawiera dane służące do załadowania gry i zarządzania rozgrywką w Quake III.

Wspólne pliki QVM zawierają " cgame.Qvm " i " ui.Qvm ".

Jak otworzyć plik QVM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QVM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QVM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QVM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QVM

Inne problemy z plikiem QVM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QVM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QVM:

  • plik QVM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QVM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QVM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik