• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QUOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QUOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik QUOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QUOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quobject Format Quobject Software

Co to jest plik QUOX?

Plik utworzony w formacie pliku obiektu pytania (ang. Question Object Format), który jest formatem służącym do wymiany pytań quizowych na egzaminy. Może zawierać tekst, obrazki i MathML, język matematyki. Służy do dzielenia się pytaniami dotyczącymi quizu między nauczycielami.

Korzystając z wielu plików QUOX nauczyciele mogą szybko tworzyć kwizje internetowe, arkusze robocze w formacie .DOCX i inne egzaminy.

Pliki QUOX korzystają z zastrzeżonej implementacji standardu Open Office XML.

Jak otworzyć plik QUOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QUOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QUOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QUOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QUOX

Inne problemy z plikiem QUOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QUOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QUOX:

  • plik QUOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QUOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QUOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik