• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QUIZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QUIZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik QUIZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QUIZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quizmaker 09 To 13 Quiz Format Quobject Software

Co to jest plik QUIZ?

Pakiet plików .QUOX utworzonych dla programu Quobject Explorer, programu służącego do przygotowywania quizów i egzaminów. Archiwizuje archiwum za pomocą kompresji .ZIP i zapisuje pliki QUOX w kolejności, w jakiej pojawiają się na egzaminie.

Pliki QUIZ zawierają zarówno pytania, jak i odpowiedzi. Dlatego mogą być wykorzystane do tworzenia egzaminów, a także arkuszy odpowiedzi.

Jak otworzyć plik QUIZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QUIZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QUIZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QUIZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QUIZ

Inne problemy z plikiem QUIZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QUIZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QUIZ:

  • plik QUIZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QUIZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QUIZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik