• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QUICKENDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QUICKENDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik QUICKENDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QUICKENDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Essentials For Mac Financial Data Format Intuit

Co to jest plik QUICKENDATA?

Format danych finansowych wykorzystywany przez Quicken Essentials for Mac, wersję systemu Mac OS X Quicken Personal Financial Management Software. Zapisuje dane finansowe dla użytkownika, takie jak konto, pożyczka, inwestycja i informacje o transakcji.

Wersja Quicken w systemie Windows wykorzystuje format .QDF dla danych finansowych użytkowników.

Jak otworzyć plik QUICKENDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QUICKENDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QUICKENDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QUICKENDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QUICKENDATA

Inne problemy z plikiem QUICKENDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QUICKENDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QUICKENDATA:

  • plik QUICKENDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QUICKENDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QUICKENDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik