• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QT. Jeżeli chcesz otworzyć plik QT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple QuickTime Movie Clip Apple

Co to jest plik QT?

Format multimedialny QuickTime opracowany przez firmę Apple Computer. Cross-platform, co oznacza, że ​​jest obsługiwany zarówno w systemach Macintosh, jak i Windows. Może zawierać skompresowany plik audio i wideo.

Pliki filmów QuickTime są częściej zapisywane z rozszerzeniem .MVV.

Jak otworzyć plik QT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QT

Inne problemy z plikiem QT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QT:

  • plik QT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku QT
QT do AMV