• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik QSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Qualtrics Survey Format Qualtrics

Co to jest plik QSF?

Plik danych eksportowany przez oprogramowanie ankiety online firmy Qualtrics. Sformatowany w formacie XML i jest generowany po wybraniu opcji "Eksportuj ankietę". Może być używany jako plik kopii zapasowej i może zostać zaimportowany do systemu ankietowego do późniejszego wykorzystania.

Qualtrics Survey Solutions można uzyskać w Internecie pod adresem Qualtrics.Com.

Jak otworzyć plik QSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QSF

Inne problemy z plikiem QSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QSF:

  • plik QSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik