• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik QSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Data Format Intuit

Co to jest plik QSD?

Plik utworzony przez Quicken, program służący do śledzenia stanu finansów osobistych i biznesowych. Zawiera dane finansowe, które można tworzyć kopie zapasowe wraz z plikami .QDF, .QPH i .QEL.

Pliki QSD są używane w wersji Quicken w wersji 2004 i starszej.

Jak otworzyć plik QSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QSD

Inne problemy z plikiem QSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QSD:

  • plik QSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik