• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QRY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QRY. Jeżeli chcesz otworzyć plik QRY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QRY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Database Query Format N/A

Co to jest plik QRY?

Typowy plik zapytań często zawierający zapytania do bazy danych napisane w języku SQL, język używany do wstawiania, aktualizowania lub usuwania rekordów z relacyjnych baz danych. Czasami używane do uruchamiania pojedynczego zapytania lub uruchamiania wielu zapytań w partii. Może być wykonywana z produktami takimi jak MySQL i Microsoft SQL Server.

Pliki QRY mogą także używać zastrzeżonych formatów specyficznych dla używanej aplikacji.

Jak otworzyć plik QRY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QRY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QRY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QRY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QRY

Inne problemy z plikiem QRY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QRY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QRY:

  • plik QRY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QRY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QRY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik