• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QRP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QRP. Jeżeli chcesz otworzyć plik QRP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QRP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dr. Hardware Format QBS Software

Co to jest plik QRP?

Plik utworzony przez program QuickReport, który umożliwia użytkownikom tworzenie i tworzenie raportów. Zawiera składniki raportu, takie jak grafika, tekst, tabele i informacje o układzie. Może być wygenerowany programowo przy użyciu interfejsu API QuickReport.

Pliki QRP mogą być konwertowane na inne typy plików w programie QuickReport, w tym .HTML, .JPG, .PDF, .XML i .CSV.

QuickReport jest zapisywany w kodzie Delphi i jest zintegrowany z Delphi i C ++ Builder IDE. Oprogramowanie jest dostępne w wersjach Standard i Pro.

Jak otworzyć plik QRP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QRP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QRP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QRP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QRP

Inne problemy z plikiem QRP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QRP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QRP:

  • plik QRP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QRP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QRP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik