• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik QPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Payroll Format Intuit

Co to jest plik QPB?

Plik utworzony przez QuickBooks Point of Sale (POS), aplikację do śledzenia sprzedaży firmy. Może to być podstawowy plik danych lub plik kopii zapasowej utworzony automatycznie przez oprogramowanie. Umożliwia zapisywanie danych biznesowych (i przywracanie w przypadku kopii zapasowej).

Pliki QPB kopii zapasowej używają następującej konwencji nazewnictwa plików: YYYYMMDD ####. Qpb, gdzie RRRR jest rokiem, MM jest miesiącem, DD oznacza dzień, a #### to numer kolejny kopii zapasowej (eG, 0001, 0002 itp.).

Aby przywrócić plik QPB z kopii zapasowej, wybierz Plik i rarr. Przywróć w QuickBooks POS. W oknie dialogowym można wybrać opcję "Lokalizacja domyślna" lub niestandardową lokalizację.

Jak otworzyć plik QPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QPB

Inne problemy z plikiem QPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QPB:

  • plik QPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik