• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QLGENERATOR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QLGENERATOR. Jeżeli chcesz otworzyć plik QLGENERATOR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QLGENERATOR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Quicklook Plug-in Format Apple

Co to jest plik QLGENERATOR?

Wsparcie pliku lub dodatku plug-in do narzędzia Quick Look firmy Apple. Umożliwia wyświetlanie różnych typów plików bezpośrednio w programie Finder przy użyciu funkcji Szybkie przeglądanie.

Do plików przykładowych plików Quick Look należą: Audio.Qlgenerator Font.Qlgenerator iWork.Qlgenerator Mail.Qlgenerator Movie.Qlgenerator Office.Qlgenerator PDF.Qlgenerator Te pliki i inne wtyczki innych firm muszą być przechowywane w folderze System> Biblioteka> Frameworks> QuickLook.Framework katalogu, aby działało poprawnie.

Quick Look to usługa dołączona do systemu Mac OS X 10.5 i nowsze, które umożliwia użytkownikom przeglądanie obsługiwanych typów plików bez otwierania skojarzonego programu. Aby wyświetlić podgląd pliku w programie Quick Look, wybierz plik i naciśnij spację.

Jak otworzyć plik QLGENERATOR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QLGENERATOR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QLGENERATOR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QLGENERATOR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QLGENERATOR

Inne problemy z plikiem QLGENERATOR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QLGENERATOR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QLGENERATOR:

  • plik QLGENERATOR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QLGENERATOR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QLGENERATOR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik