• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QKY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QKY. Jeżeli chcesz otworzyć plik QKY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QKY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Linux Quirky Kernel Format N/A

Co to jest plik QKY?

Kernel uruchomił się w Linuksie. Wariant Puppy Linux, ale skondensowany z jądrem w celu bardziej efektywnego uruchamiania sieci, uruchamiając komputer z sieci zamiast lokalnego dysku.

kernel.Qky - jądro z dziwacznym rozszerzeniem.

Jak otworzyć plik QKY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QKY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QKY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QKY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QKY

Inne problemy z plikiem QKY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QKY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QKY:

  • plik QKY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QKY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QKY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik