• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QF. Jeżeli chcesz otworzyć plik QF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia (Ovi) Maps Version Format Qompose

Co to jest plik QF?

Szablon strony internetowej utworzony za pomocą narzędzia Qompose (wymawianego "skomponować"), HTML w formie szablonu. Pozwala budować wiele stron z tego samego podstawowego układu. Wykorzystuje "tokeny", aby określić różne sekcje każdej strony.

Opublikowane strony sieci Web Qompose są również kończone w ".Qf" (zamiast ".Html"). Są przetwarzane przez skrypt CGI Qompose zainstalowany na serwerze sieci Web.

Jak otworzyć plik QF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QF

Inne problemy z plikiem QF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QF:

  • plik QF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik