• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik QDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Directory Query Format Microsoft

Co to jest plik QDS?

Zapisany plik wyszukiwania utworzony w "Moich miejscach sieciowych" firmy Microsoft Windows. zawiera kryteria wyszukiwania i zakres informacji do wyszukiwania folderów i plików w usłudze Active Directory, scentralizowanym programie zarządzania uprawnieniami.

Pliki QDS są używane do ponownego otwierania wyszukiwania, a także do dzielenia się z innymi użytkownikami usługą Active Directory.

System Windows 7 używa plików .SEARCH-MS do zapisywania lokalnych wyszukiwań w systemie Windows Explorer.

Jak otworzyć plik QDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QDS

Inne problemy z plikiem QDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QDS:

  • plik QDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik