• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QDF-BACKUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QDF-BACKUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik QDF-BACKUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QDF-BACKUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Financial Data Backup Format Intuit

Co to jest plik QDF-BACKUP?

Plik kopii zapasowej pliku .QDF, podstawowego formatu danych wykorzystywanego przez Quicken, osobistego oprogramowania do finansów. Zawiera zapisane konta, transakcje, portfele i informacje o saldzie.

Aby przywrócić te pliki kopii zapasowej w programie Quicken, przejdź do pliku i rarr. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików & rarr. Przywróć z pliku kopii zapasowej, a następnie wyszukaj plik kopii zapasowej, który chcesz przywrócić (będzie miał rozszerzenie QDF-BACKUP), otwórz plik, który chcesz przywrócić (pojawi się okno "Odzyskiwanie z pliku kopii zapasowej"), a następnie określ plik lokalizacji na lokalnym dysku twardym, gdzie chcesz zapisać plik danych.

Jak otworzyć plik QDF-BACKUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QDF-BACKUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QDF-BACKUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QDF-BACKUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QDF-BACKUP

Inne problemy z plikiem QDF-BACKUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QDF-BACKUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QDF-BACKUP:

  • plik QDF-BACKUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QDF-BACKUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QDF-BACKUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik