• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik QDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Financial Data Format Intuit

Co to jest plik QDF?

Format danych finansowych wykorzystywany przez Quicken Personal Finance Software dla systemu Windows. Zapisuje konta, transakcje, portfele i informacje o saldach.

Plik QDF jest głównym plikiem danych zapisanym przez Quicken. Inne zwiĘ ... zane pliki ".Q **" mogĘ ... zostać odtworzone przez Quicken tak długo, jak QDF jest ważny.

Jak otworzyć plik QDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QDF

Inne problemy z plikiem QDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QDF:

  • plik QDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku QDF
QDF do CSV