• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBX. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Accountant Transfer Format Intuit

Co to jest plik QBX?

Plik transferowy księgowego oparty na pliku QuickBooks firmy .QBW. Zapisuje dane QuickBooks w formacie przeznaczonym dla księgowych i podatników. Wpisy w pliku QBX nie mogą być modyfikowane, poza dodawaniem notatek ogólnych.

Aby utworzyć plik transferu księgi bankowej, najpierw wybierz "Accountant's Review ..." z menu File, a następnie wybierz "Create copying accountant" i zapisz plik.

Jak otworzyć plik QBX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBX

Inne problemy z plikiem QBX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBX:

  • plik QBX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik