• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBW. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Company Format Intuit

Co to jest plik QBW?

Plik utworzony przez QuickBooks, program do zarządzania pieniędzmi firmy. Zawiera dane finansowe, szablony, litery, loga i obrazy. Również przechowuje pliki z QuickBooks Financial Statement Designer, projektor przepływu pieniędzy, programista biznesowy i menadżer kredytów.

Pliki QBW są używane do kompilowania wszystkich informacji finansowych firmy. Można je tworzyć kopie zapasowe w plikach .QBB i .QBM.

Pliki QBM nie umożliwiają tworzenia kopii zapasowych wszystkich danych QBW. One tylko kopię zapasową danych finansowych.

Jak otworzyć plik QBW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBW

Inne problemy z plikiem QBW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBW:

  • plik QBW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik