• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBR. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quickbooks Report Template Intuit Inc.

Co to jest plik QBR?

Szablon utworzony przez QuickBooks, aplikację służącą do wprowadzania i przechowywania danych finansowych. Zawiera ustawienia szablonów eksportowanych raportów, które przemieszczają się między plikami firmy QuickBooks.

Plik QBR jest tworzony podczas eksportowania raportu:

Wybierz Raporty & rarr. Zapamiętane raporty & rarr. Zapamiętana lista raportów. Powinno zostać otwarte okno listy zapamiętanych list. Wybierz raport lub grupę zapamiętaną, którą chcesz wyeksportować. Wybierz Memorized Report, a następnie wybierz Export Template. Okno dialogowe "Określ nazwę pliku do wyeksportowania" powinno zostać otwarte z "QuickBooks Report Files (* .QBR)" jako domyślny typ pliku. Wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać szablon i wybierz Zapisz.

Aby zaimportować plik QBR, wykonaj następujące kroki:

Przejdź do okna "Zapamiętana lista raportów". Wybierz Raporty & rarr. Zapamiętane raporty & rarr. Zapamiętana lista raportów. Wybierz Memorized Report, a następnie wybierz Import Template. Okno dialogowe "Wybierz plik do zaimportowania" powinno zostać otwarte z plikiem "Pliki typu" ustawionym na "QuickBooks Reports Files (* .QBR)". Znajdź lokalizację zawierającą szablon raportu i kliknij dwukrotnie plik, a następnie kliknij przycisk Otwórz.

Jak otworzyć plik QBR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBR

Inne problemy z plikiem QBR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBR:

  • plik QBR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik