• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik QBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks Portable Company Format Intuit

Co to jest plik QBM?

Plik utworzony przez QuickBooks, program, który pozwala firmom śledzić ich finanse. Zawiera tylko spreparowaną wersję firmowych danych finansowych. Służy do tymczasowego przenoszenia danych finansowych firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przy użyciu zewnętrznego urządzenia pamięci masowej o małej pojemności.

Jeśli chcesz przywrócić plik przenośny firmy QBM, możesz wybrać Plik i rarr. Otwórz lub przywróć firmę z menu aplikacji, a następnie z okna dialogowego wybierz "Przywróć plik przenośny". Zostaniesz poprowadzony przez kilka kolejnych ekranów, aby zakończyć proces przywracania.

Pliki QBM nie powinny być używane jako pełne kopie zapasowe, ponieważ tylko kopie zapasowe danych finansowych firmy. Aby utworzyć pełną kopię zapasową, utwórz plik .QBB w programie QuickBooks.

Jak otworzyć plik QBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QBM

Inne problemy z plikiem QBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QBM:

  • plik QBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik