• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku QB2005

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QB2005. Jeżeli chcesz otworzyć plik QB2005, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QB2005

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuickBooks 2005 For Mac Backup Format Intuit

Co to jest plik QB2005?

Plik danych księgowych firmy utworzony w wersji QuickBooks dla komputerów Mac, aplikacji do zarządzania małymi firmami. Zapewnia informacje o dochodach i wydatkach firmy. Służy do śledzenia danych finansowych, a także do składania podatków i zarządzania listą płac.

Pliki QB2005 nie są używane w nowszych wersjach QuickBooks i są uważane za starsze.

Jak otworzyć plik QB2005?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QB2005 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QB2005 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QB2005 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QB2005

Inne problemy z plikiem QB2005

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QB2005 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QB2005:

  • plik QB2005 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QB2005 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QB2005 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku QB2005
QB2005 do QBB