• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Q3C

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Q3C. Jeżeli chcesz otworzyć plik Q3C, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Q3C

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quick3DCover Project Format Nervepreserve

Co to jest plik Q3C?

Projekt okładki utworzony przez program Quick 3D Cover, program służący do tworzenia kompozycji do książek elektronicznych, pudełek na oprogramowanie, pudełek na DVD i innych produktów. Zapisuje wybrany szablon produktu oraz tekst, obrazy, wymiary i efekty graficzne dla obrazu. Może być zapisany przy użyciu różnych kątów 3D i widoków.

Szybka okładka 3D może eksportować projekty w kilku formatach plików rastrowych, w tym .JPG, .PNG, .GIF i .BMP. Obrazy są powszechnie dołączane do stron internetowych, podręczników użytkownika i innych publikacji cyfrowych.

Jak otworzyć plik Q3C?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Q3C jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Q3C z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Q3C którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Q3C

Inne problemy z plikiem Q3C

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Q3C nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Q3C:

  • plik Q3C którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Q3C z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Q3C nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik