• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PZS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PZS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PZS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PZS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Creator PhotoSuite Slide Show Format Sonic Solutions

Co to jest plik PZS?

Pokaz slajdów utworzony przez PhotoSuite, edytora grafiki i organizatora. Zawiera obrazy slajdów zmontowane przez użytkownika, które pojawiają się na podstawie dostosowanych przez użytkownika ustawień.

MGI PhotoSuite został kupiony przez Roxio i stał się Roxio PhotoShow. PhotoSuite, który jest teraz dołączony do Roxio Creator, może otwierać pliki PZS.

Pliki PZP są plikami projektu, które mogą tworzyć pliki PZS.

Jak otworzyć plik PZS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PZS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PZS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PZS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PZS

Inne problemy z plikiem PZS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PZS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PZS:

  • plik PZS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PZS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PZS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik