• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PZA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PZA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PZA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PZA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MGI Photosuite Album Format Sonic Solutions

Co to jest plik PZA?

Album fotograficzny stworzony przez PhotoSuite, edytor zdjęć i organizator. Zawiera obrazy złożone przez aplikację PhotoSuite i zorganizowane w albumach dostosowanych.

MGI PhotoSuite został kupiony przez Roxio i stał się Roxio PhotoShow. Pliki PZA utworzone przez program PhotoSuite nie są kompatybilne z programem PhotoShow. PhotoSuite, który jest teraz dołączony do Roxio Creator, może otworzyć pliki PZA.

Pliki PZP są plikami projektu, które mogą tworzyć pliki PZA.

Jak otworzyć plik PZA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PZA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PZA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PZA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PZA

Inne problemy z plikiem PZA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PZA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PZA:

  • plik PZA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PZA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PZA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik