• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PYM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PYM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PYM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PYM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PYM Python Preprocessor Macro Format VRVis Research

Co to jest plik PYM?

Plik makra używany przez PYM, makro preprocesor bazujący na języku programowania Python. Zawiera makra zdefiniowane między znacznikami "#begin python" i "#end python". Służy do tworzenia skrótów dla programistów.

Pliki PYM przechowują skróty makro, które są rozszerzane do ich pełnych zastąpień tekstu podczas przetwarzania wstępnego interpretera Pythona.

Jak otworzyć plik PYM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PYM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PYM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PYM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PYM

Inne problemy z plikiem PYM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PYM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PYM:

  • plik PYM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PYM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PYM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik