• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PY. Jeżeli chcesz otworzyć plik PY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Python Script Language Source Code N/A

Co to jest plik PY?

Plik PY to plik programu lub skrypt napisany w języku Python, interpretowany język programowania obiektowego. Może być tworzony i edytowany za pomocą edytora tekstu, ale wymaga uruchomienia interpretera Python. Pliki PIX są często używane do programowania serwerów WWW i innych administracyjnych systemów komputerowych.

Python ma być łatwy do odczytania i prosty w implementacji. Jest to open source i służy do rozwijania szerokiej gamy bezpłatnych i komercyjnych aplikacji, takich jak Bazaar, Blender, Pylons i Panda3D.

Jak otworzyć plik PY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PY

Inne problemy z plikiem PY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PY:

  • plik PY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik