• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXV. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pixbend Media Format Nexilogic

Co to jest plik PXV?

Plik transportowy zawierający treść wideo kodowaną przez technologię Pixbend. Pixbend to alternatywny kodeks wideo zaprojektowany w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu, przy jednoczesnym braku zasobów podczas dekodowania. Obsługuje szeroki zakres rozdzielczości wideo z telefonu komórkowego na pełny HD i poza nią.

Pliki PXV są tworzone za pomocą aplikacji kodującej Pixbend Studio, ale mogą być odtwarzane za pomocą darmowego odtwarzacza Pixbend Player.

Jak otworzyć plik PXV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXV

Inne problemy z plikiem PXV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXV:

  • plik PXV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik