• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pixelmator Graphic Format Pixelmator Team

Co to jest plik PXM?

Prawny format obrazu rastrowego używany przez program Pixelmator, program do edycji zdjęć w systemie Mac OS X. Może obejmować wiele warstw, maski warstw, ustawienia korekcji kolorów i metadane obrazu.

PXM jest bezstratnym formatem, który nie straci jakości podczas zapisywania. Pliki PXM mogą być eksportowane do bardziej standardowych formatów obrazu w programie Pixelmator.

Jak otworzyć plik PXM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXM

Inne problemy z plikiem PXM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXM:

  • plik PXM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik