• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio RecordNow Project Format Roxio

Co to jest plik PXJ?

Projekt tworzenia płyty utworzony za pomocą programu Sonic RecordNow, programu nagrywania płyt CD / DVD. Służy do tworzenia dysków danych, a także dysków audio i płyt DVD. Pliki mogą być organizowane przez użytkownika, a następnie nagrane na dysk.

Po Sonic RecordNow 8 program przełączył się na Roxio RecordNow 8 Premier. To teraz RecordNow Music Lab.

Jak otworzyć plik PXJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXJ

Inne problemy z plikiem PXJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXJ:

  • plik PXJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik