• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXICON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXICON. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXICON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXICON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CandyBar Icons Package Format Panic

Co to jest plik PXICON?

Obraz ikon używany przez CandyBar, program służący do dostosowywania ikon w środowisku systemu Mac OS X. Zapisuje wiele zdjęć w jednym pliku, każdy o różnych rozdzielczościach reprezentujących standardowe rozmiary ikon (iE, 512x512, 256x256, 128x128 itd.).

Wiele plików PXICON jest dołączonych do instalacji CandyBar w katalogu ~ / Library / Application Support / CandyBar / Icons /.

"PX" oznacza Pixadex, oprogramowanie z programu Iconfactory, które zostało połączone z aplikacją CandyBar. Ikony Pixadex używają rozszerzenia .PIXADEX.

Jak otworzyć plik PXICON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXICON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXICON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXICON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXICON

Inne problemy z plikiem PXICON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXICON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXICON:

  • plik PXICON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXICON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXICON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik