• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pixelmator Saved Gradients Format Pixelmator Team

Co to jest plik PXG?

Plik Gradientów używany przez Pixelmator, edytor grafiki rastrowej Mac OS X. Przechowuje kolekcję gradientów, które służą do rysowania pól kolorów wektorowych, które zmieniają się między kolorami. Mogą też zawierać niestandardowe gradienty użytkownika.

Jak otworzyć plik PXG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXG

Inne problemy z plikiem PXG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXG:

  • plik PXG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik