• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
STAR Transit Translation Project Format STAR Group

Co to jest plik PXF?

Plik utworzony przez Transit XV, program, który pozwala użytkownikom przetłumaczyć i zlokalizować tekst języka dla aplikacji. Zawiera wyrażenia i wyrażenia językowe oraz ich tłumaczenia. Służy do przechowywania wszystkich informacji o tłumaczeniu projektu. Zapisano w formacie skompresowanym.

Pliki PXF mogą być konwertowane z plików Tranit NXT .PPF w Transit XV.

Jak otworzyć plik PXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXF

Inne problemy z plikiem PXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXF:

  • plik PXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik