• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pyrex Definition Format N/A

Co to jest plik PXD?

Plik nagłówkowy kodu źródłowego używany przez Pyrex, język używany do budowania modułów Python o składni i wydajności C-podobnej. Zapewnia deklaracje Cython, które mogą być zawarte w modułach Cython (pliki .PYX).

Cython jest ulepszoną wersją Pyrex, która często jest preferowana w rozwoju modułów Pythona. Pliki PXD są importowane do modułów Cython PYX przy użyciu składni cimport.

Jak otworzyć plik PXD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXD

Inne problemy z plikiem PXD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXD:

  • plik PXD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik