• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Print Workshop Image Format Corel

Co to jest plik PWS?

Plik układu Workspace zapisany przez program Corel Painter, program umożliwiający artystom tworzenie cyfrowych obrazów. Zapisuje rozmieszczenie elementów interfejsu użytkownika. Służy do dostosowywania przestrzeni roboczej do różnych potrzeb malarskich.

Obszary robocze malarzy można zapisać, wybierając następującą opcję menu programu Corel Painter: Okno & rarr. Workspace & rarr. Eksportuj obszar roboczy .... Można je załadować, wybierając Window & rarr. Workspace & rarr. Importuj Workspace ....

Jak otworzyć plik PWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWS

Inne problemy z plikiem PWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWS:

  • plik PWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik