• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PWN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PWN. Jeżeli chcesz otworzyć plik PWN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PWN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pawn Source Code Format ITB CompuPhase

Co to jest plik PWN?

Plik kodu źródłowego zaprogramowany w Pawn, języku programowania open source, służącym do tworzenia osadzonych skryptów w grach. Skompilowany do pliku AMX, który zawiera kod wykonywalny.

Pawn jest głównym językiem używanym do tworzenia modyfikacji gry dla San Andreas Multiplayer (SA-MP), multiplayer modyfikatora dla wersji PC Rockstar Games Grand Theft Auto: San Andreas.

Jak otworzyć plik PWN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PWN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PWN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PWN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PWN

Inne problemy z plikiem PWN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PWN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PWN:

  • plik PWN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PWN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PWN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik