• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PVS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PVS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PVS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PVS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Parallels Configuration Format Parallels

Co to jest plik PVS?

Zapewnia ustawienia konfiguracji programu Parallels Desktop, które pozwala na uruchamianie systemu Windows lub Linux na komputerze z procesorem Intel. Wczytywany przez maszynę wirtualną Parallels podczas uruchamiania programu.

Ustawienia obejmują lokalizację i rozmiar dysku wirtualnego, alokację pamięci, ustawienia sieci, połączenia peryferyjne itd.

Jak otworzyć plik PVS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PVS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PVS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PVS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PVS

Inne problemy z plikiem PVS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PVS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PVS:

  • plik PVS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PVS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PVS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PVS
PVS do VMDK