• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PVJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PVJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PVJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PVJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProofVision Job Ticket Format K-Flow

Co to jest plik PVJ?

Bilet roboczy utworzony za pomocą ProofVision, miękkiego programu proofingowego zapewniającego spójne wyświetlanie koloru w różnych środowiskach. Zawiera informacje sprawdzające dla konkretnego zadania zapisanego w formacie tekstowym.

Jak otworzyć plik PVJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PVJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PVJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PVJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PVJ

Inne problemy z plikiem PVJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PVJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PVJ:

  • plik PVJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PVJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PVJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik