• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PVA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PVA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PVA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PVA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PVA Video Format TechnoTrend

Co to jest plik PVA?

Format wideo wykorzystywany przez płytę PCI DVB firmy TI firmy TechnoTrends. Używany także przez Hauppauge, Siemens, Galaxis i inny kompatybilny sprzęt DVB. Składa się z ciągów pakietów audio / wideo bez nagłówka lub przyczepy.

Pliki PVA zawierają strumień programów MPEG-2, podobnie jak format buforu wejściowego dekodera wideo i audio TMS320AV710. Zawierają także informacje o taktowaniu, które są używane do synchronizacji danych audio i wideo nawet wtedy, gdy występują błędy transmisji.

Jak otworzyć plik PVA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PVA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PVA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PVA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PVA

Inne problemy z plikiem PVA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PVA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PVA:

  • plik PVA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PVA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PVA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik